Pénzügyi beszámolók

A "Bolyai" Iskolai Alapítvány 2023. évi működéséről készült pénzügyi jelentés és a közhasznúsági melléklet.

A "Bolyai" Iskolai Alapítvány 2022. évi működéséről készült pénzügyi jelentés és a közhasznúsági melléklet.

A "Bolyai" Iskolai Alapítvány 2021. évi működéséről készült pénzügyi jelentés és a közhasznúsági melléklet.

A "Bolyai" Iskolai Alapítvány 2020. évi működéséről készült pénzügyi jelentés és a közhasznúsági melléklet.

A "Bolyai" Iskolai Alapítvány 2019. évi működéséről készült pénzügyi jelentés és a közhasznúsági melléklet

A "Bolyai" Iskolai Alapítvány 2018. évi működéséről készült pénzügyi jelentés és a közhasznúsági melléklet

A "Bolyai" Iskolai Alapítvány 2017. évi működéséről készült pénzügyi jelentés és a közhasznúsági melléklet.

A "Bolyai" Iskolai Alapítvány 2016. évi működéséről készült pénzügyi jelentés és a közhasznúsági melléklet letölthető innen.

A "Bolyai" Iskolai Alapítvány 2015. évi működéséről készült pénzügyi jelentés és a közhasznúsági melléklet letölthető  innen.
A "Bolyai" Iskolai Alapítvány 2014. évi működéséről készült pénzügyi jelentés és a közhasznúsági melléklet letölthető
innen.
A "Bolyai" Iskolai Alapítvány 2013. évi működéséről készült pénzügyi jelentés és a közhasznúsági melléklet letölthető innen.

A "Bolyai" Iskolai Alapítvány 2012. évi működéséről készült pénzügyi jelentés és a közhasznúsági melléklet letölthető innen.

A "Bolyai" Iskolai Alapítvány 2011. évi működéséről készült pénzügyi jelentés innen.